ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 4 227  (-12%)
Skladem > 5 ks
EAN: 4717677324242
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
VESA montáž
Výbava
HDR
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Reproduktory
Typ panelu
IPS
Standardní záruka (roky)
3
Použití
Herní
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
2
Barevná hloubka (bit)
8
DP verze
1.2
VESA rozměry
100x100
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
4,13
Jas (cd/m2)
350