ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS2E-W, IPS, 1920 x 1080 FHD, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, 3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.2; Doba odezvy (ms):1.... více
Běžná cena: 4 968  (-12%)
Na dotaz
Kód: 1355022
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
3.5mm Jack
VESA montáž
Nastavitelná výška
FreeSync
HDR
Výškově stavitelný
Herní
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
3,5 mm Jack
Hmotnost (kg)
3,4
Jas (cd/m2)
350