ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, 3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; USB počet:3; USB verze:3.2.... více
Běžná cena: 10 155  (-13%)
Na dotaz
Kód: 1355021
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
DisplayPort
USB 3.2 Gen 1
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Nastavitelná výška
FreeSync
HDR
Výškově stavitelný
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Typ panelu
IPS
Standardní záruka (roky)
3
Použití
Herní
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
3,5 mm Jack
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
2
Barevná hloubka (bit)
8
DP verze
1.4
USB verze
3.2
VESA rozměry
100x100
DP počet
1
HDMI verze
2.0
USB počet
3
USB umístění
Vzadu
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
400
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
5,45
Jas (cd/m2)
400