ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PGO27QFS, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 2xDP
Běžná cena: 14 274  (-16%)
Skladem > 5 ks
EAN: 4710483947735
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
USB Type-C
DisplayPort
USB 3.0
Výbava
VESA montáž
Typ panelu
OLED
Standardní záruka (roky)
3
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
2
Barevná hloubka (bit)
10
DP verze
1.4
USB verze
3.0
DP počet
2
HDMI verze
2.1
USB počet
USB umístění
Vzadu
USB-C počet
1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
5,8
Jas (cd/m2)
275