ASROCK LCD - 32" Gaming monitor PGO32UFS, OLED, 3840 x 2160 UHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 2xDP
Běžná cena: 22 175  (-13%)
Skladem > 5 ks
EAN: 4710483947872
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
3840x2160 (4K UHD)
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
USB 3.0
USB Type-C
DisplayPort
Výbava
VESA montáž
Typ panelu
OLED
Standardní záruka (roky)
3
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Vlastnost
Rovný
HDMI počet
2
Barevná hloubka (bit)
10
DP verze
1.4
USB verze
3.0
DP počet
2
HDMI verze
2.1
USB počet
3
USB umístění
Vzadu
USB-C počet
1
Úhlopříčka displeje (")
32
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
6,3
Jas (cd/m2)
275