ASUS LCD ROG Strix XG27ACMEG-G Hatsune Miku Edition, 27" 2560x1440, 400nits, 1ms, 260Hz, USB, DP, HDMI, Audio, Vesa
Běžná cena: 10 619  (-3%)
Na dotaz
EAN: 4711636099745
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
HDMI
3.5mm Jack
USB Type-C
Výbava
VESA montáž
Výbava
Výškově stavitelný
G-Sync
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Pivot
Typ panelu
IPS
VESA rozměry
100x100
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
320
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
5,8
Jas (cd/m2)
400