Fortron HYPER 80+ PRO/550W/ATX 3.0/80PLUS Bronze 230V/Bulk
Popis a parametry
FSP/Fortron FSP550-50ABA 80PLUS GOLD, bulk, 550W
- Certifikováno CB 62368-1
- 80 Plus Gold
- Intel Design ATX 12V V1.4
- Nízký hluk
- Nadproudová ochrana
- Ochrana proti přehřátí
- Ochrana před vysokým napětím
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Model | FSP550-50ABA |
| Formát | ATX |
| PFC | Aktivní PFC |
| Ventilátor | 120 mm |
| Rozměry | 140 x 150 x 86 mm |
| Vstupní napětí | 90-264 Vac |
| Frekvence | 47-63 Hz |
| Výkon | 550 W |
| Certifikace 80PLUS | 80PLUS Gold |
| Konektory | 1x 24 pin MB 1x 4+4 CPU 2x 6+2 PCI-E 5x SATA 4x Molex 1x Floppy |
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Modulární kabeláž
Ne
Efektivita zdroje
80 Plus Gold
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
550