Fortron zdroj 450W GreenPower 450-51AAC, 80+ Bronze
Popis a parametry
Technická specifikace:
Výstupní výkon: 450W
Průměrná účinnost zdroje: 85%
PFC: aktivní
Síťový vypínač napájení: ano
Formát zdroje: ATX, rozměr 150x86x140mm
Ventilátor: 120mm
Konektory
ATX 20+4pin
ATX12V 4+4pin
PCIEx: 6+2pin, 6pin
SATA: 4x
Molex: 2x
FDD
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Modulární kabeláž
Ne
Efektivita zdroje
85+
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
450