Fortron zdroj 550W FSP550-51AAC 80PLUS BRONZE 230V EU, bulk, černá
Výkon zdroje (W):550; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Efektivita zdroje:80 Plus Bronze; Podsvícení:Bez podsvícení.... více
Běžná cena: 1 146  (-5%)
Na dotaz
EAN: 368628
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Fortron
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Modulární kabeláž
Ne
Efektivita zdroje
80 Plus Bronze
Podsvícení
Bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
550