GIGABYTE zdroj AE1000PM PG5, 1000W, 80+ Platinum, 120mm fan, bílá
Výkon zdroje (W):1000; Formát zdroje:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pro základní desku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Modulární kabeláž; Efektivita zdroje:80 Plus Platinum; Vlastnosti zdroje:Modulární kabeláž; Podsvícení:ARGB.... více
Běžná cena: 3 737  (-2%)
Skladem > 5 ks
EAN: 4719331554651
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Gigabyte
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát zdroje
ATX
Konektory
8pin CPU 1x
Konektory
8pin CPU 2x
PCIe 6-pin
PCIe 8-pin
PCIe 16-pin Gen5
SATA 15-pin
Molex
FDD
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin
Konektory pro základní desku
ATX 20-pin
EPS 8-pin
Vlastnosti zdroje
Modulární kabeláž
Modulární kabeláž
Ano
Efektivita zdroje
80 Plus Platinum
Podsvícení
ARGB
Výkon zdroje (W)
1000