MikroTik MT48-480095-11DG, napájecí adaptér 48V 0.95A, 45.6W, GPEN
napájecí adaptér 48V 0.95A, 45.6W, GPEN.... více
Běžná cena: 305  (-19%)
Na dotaz
EAN: 1017353
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: MikroTik
Popis a parametry