MikroTik MT48-570080-11DG, napájecí adaptér 57V 0.8A, 45.6W, GPEN
napájecí adaptér 57V 0.8A, 45.6W, GPEN.... více
Běžná cena: 305  (-19%)
Na dotaz
EAN: 1017354
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: MikroTik
Popis a parametry