MikroTik SAW30-240-1200GA, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, rovný konektor
Napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, rovný konektor.... více
Běžná cena: 305  (-29%)
Skladem > 5 ks
EAN: 1017423
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: MikroTik
Popis a parametry