UBNT EdgeSwitch ES-24-250W [26Gbps, 250W, aktivní (802.3af/at) i pasivní (24V) PoE, 2xSFP, L2/L3]
26Gbps, 250W, aktivní (802.3af/at) i pasivní (24V) PoE, 2xSFP, L2/L3.... více
Skladem 4 ks
EAN: 810354022241
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Ubiquiti
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Maximální počet portů
26
Provedení
Rack mounted 19"
Technologie
Gigabit Ethernet 1000Mbps
Management
Web
Vlastnosti switche
Funkce POE po portech
Maximální počet portů
26