UBNT EdgeSwitch ES-48-500W [70Gbps, 500W, aktivní (802.3af/at) i pasivní (24V) PoE, 2xSFP, 2xSFP+, L2/L3]
70Gbps, 500W, aktivní (802.3af/at) i pasivní (24V) PoE, 2xSFP, 2xSFP+, L2/L3.... více
Na dotaz
EAN: 810354022272
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Ubiquiti
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Maximální počet portů
48
Provedení
Rack mounted 19"
Technologie
Gigabit Ethernet + 10 GbE porty
Management
Web
Vlastnosti switche
Funkce POE po portech
Maximální počet portů
48