UBNT POE-24-24W-5P, Gigabit PoE Injector, 24V/1A (24W), 5-Pack
Kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s uzemněním, LED indikací a výstupním napětím 24V a max. proud 1A. Maximální výstupní výkon je 24W. Balíček obsahuje (5) PoE adaptér (5) Napájecí kabel Technické parametry Konektory a rozhraní Rychlost Ethernetu [Mbps]:10/100/1000 Gigabit LAN:Ano Napájení Vstu... více
Na dotaz
Kód: 1017567
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Ubiquiti
Popis a parametry